УПЛ навпаки. 17 тисяч фанів на матчі Четвертої Ліги

Справжню відданість команді продемонстрували італійські вболівальники. Палермо зіграв свій перший домашній матч у Серії D (Четвертому дивізіоні Італії) проти Сан-Томмазо. Господарі вирвали перемогу 3:2, але головним було те, як команду підтримали вболівальники.

На цю гру прийшли близько 17 тисяч вболівальників Палермо і встановили новий рекорд дивізіону. Ще минулого сезону команда грала у Серії Б і навіть фінішувала на третьому місці та претендувала на повернення до елітного дивізіону. Однак футбольна асоціація Італії викрила фінансові махінації клубу. Зокрема повідомляється, що колишній президент клубу продав бренд Палермо за 10 євро компанії, яку сам заснував. Президент також відомий тим, що за 16 років своєї роботи змінив 43 тренерів.

Спочатку із клубу було знято 20 очок (після штрафу Палермо залишався у Серії Б), але згодом рішенням Федерального суду Італії Палермо відправили до Серії С. Правда, і на цьому усе не завершилось. Клуб подав апеляцію і, за інформацією ЗМІ, навіть виграв одну із них, однак в підсумку новий сезон Палермо розпочав навіть не у третьому, а у четвертому дивізіоні – Серії D. Все тому, що у клубу не виявилося необхідного страхування під час процесу ліцензування команд, і італійська федерація позбавила Палермо професійного статусу. Клуб обнулився, але за регламентом мав розпочати свій шлях із Серії D.

Відзначимо, що в одній групі разом із Палермо грає ще один клуб, відомий за виступами в Серії А – Мессіна.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також