УПЛ з найкращого боку. Зоря у суперматчі перемагає Карпати

Луганська Зоря після вдалого виїзду до Одеси в Запоріжжі приймала непоступливі Карпати.

Юрій Вернидуб нарешті мав змогу розраховувати на Хомченовського, який повернувся після травми. Тренер луганців трохи здивував стартовим складом, залишивши у запасі Харатіна і Громова. Натомість в основі вболівальники побачили нападника Майбороду, який приємно вразив фанатів Зорі у матчі з Чорноморцем.

Господарі з перших хвилин кинулися в атаку і вже на 6 хвилині Караваєв мав відкривати рахунок. Красень-гол ледь не вдався гравцеві збірної України, але м’яч після гарматного пострілу Караваєва влучив у хрестовину. За Левів пострілом після фірмового дриблінгу відзначився Карраскаль – теж не влучно.

Приклад лідеру Карпат і капітану Зорі показав Хомченовський. Гордієнко після серії рикошетів підхопив м’яч у штрафному майданчику гостей і, витримавши гросмейстерську тему, віддав пас точно на Хомченовського, який потужним ударом відправив м’яч у сітку воріт Шевченка. 1:0!

Зоря – Карпати. Гол Хомченовського

Хомченовський повернувся після травми з голом🔥Півзахисник FC Zorya Luhansk скористався класним пасом Гордієнка💪

Опубліковано FootballHub Субота, 10 листопад 2018 р.

Здавалося, що гру повністю контролює Зоря і тут до справи взявся Мар’ян Швед. Зірка львів’ян забив м’яч, який стане головним претендентом на звання “Гол туру”. Швед розіграв штрафний із Кльоцом, підлаштувався під м’яч і пробив точно у дальній верхній кут воріт Луїса Феліпе – краса, а не гол. 1:1!

Супергол Шведа

Гол туру від Мар'яна Шведа⚽Шедевральний удар гравця FC Karpaty Lviv🔥🔥🔥8 гол у сезоні УПЛ. Андрій Шевченко оцінить викликом❓

Не встигли вболівальники насолодитися повторами шедевру імені Шведа, як Карпати ледь не забили вдруге. Гості скористалися помилкою гравців Зорі у центрі поля, Понде віддав на Шведа, а той класним пасом знайшов Карраскаля – колумбієць із гострого кута пробив у стійку воріт Зорі.

Підопічні Вернидуба оговталися за 5 хвилин, коли Гордієнко знову виконав класну передачу. Цього разу адресатом був Тимчик але правий захисник луганців пробив головую по центру, чим дав Шевченку шанс врятувати Карпати, і той ним скористався.

Другий тайм розпочався із небезпечного моменту Зорі. Віталій Вернидуб пробивав після подачі з кутового, але удар захисника прийшовся прямо в місце, де знаходився голкіпер Карпат Шевченко.

Зоря гостро діяла під час стандартів і не дивно, що свій другий м’яч у цьому матчі луганці забили після кутового. Сілас подав на ближню стійку, Караваєв продовжив подачу партнера на Артема Гордієнка, який із пари метрів не залишив шансів воротарю Карпат (велике вітання Карраскалю, який спостерігав за голом Гордієнка, замість того, щоб захищатися проти українця). 2:1!

Тренерський штаб Карпат кинув у бій Папа Гуйє, але не для захисних дій, а для атакувальних. Навіси на сенегальця результату гостям не принесли. Зоря ж мала свій шанс на контратаці, але Карпати знову врятував Шевченко.

Фінальний свисток зафіксував пісдумковий результат 2:1 на користь господарів Славутич-Арени. Перемога Зорі стала лише другою домашньою звитягою команди Вернидуба цього сезону!