Усе ті ж самі проблеми. Петраков назвав, чого не вистачило Україні в матчі з Шотландією

Нічия 0:0 у поєдинку з Шотландією не дозволила збірній України піднятися у дивізіон А Ліги націй. Олександр Петраков пояснив, чого забракло для перемоги над шотландцями.

Ярмоленко Лунін збірна УкраїниФото УАФ

На післяматчевій пресконференції наставник збірної України мав, м'яко кажучи, засмучений вигляд. Очільник національної команди виділив ключову проблему, яка завадила здобути позитивний результат. І це реалізація...

– Я задоволений грою хлопців, але не забили, не реалізували моменти. Та грою своїх футболістів я задоволений. Я не маю до них питань.

– Чому перша заміна була лише на 75-й хвилині? Можливо, варто було внести корективи раніше? (журналіст)

– Сьогодні були дуже важкі погодні умови. Хлопці грали, ніхто не випадав, тому я не робив замін. В таку гру важко увійти. Чого не вистачило збірній України? Того ж, чого й в Уельсі – реалізації. На такому рівні, коли є моменти, треба забивати. У нас вони були в першому таймі. Довбик виходив віч-на-віч із воротарем, Ярмоленко схибив, у Степаненка був момент після кутового... Три моменти на такому рівні треба забивати. Реалізація – те, чого не вистачило.