Усі вже бачили м'яч у воротах. Довбик змарнував супермомент у матчі за Жирону. ВІДЕО

На щастя цей момент Довбика не завадив Жироні зробити сенсацію.

У 3-му турі чемпіонату Іспанії каталонці на виїзді здолали Севілью з рахунком 2:1. Однак, ще на 85-й хвилині Артем Довбик мав закривати цей матч.

Спочатку українець чудово увів за собою захисника і дозволив своєму партнеру по команді (це був Савіо) спокійно увійти до штрафного майданчика і пробити. М'яч вдарився в стійку і вилетів у поле. Першим на добиванні опинився саме Довбик, який з декількох метрів не влучив у площину воріт. До честі, нападника відзначимо, що він намагався пробити у порожній кут воріт, оскільки під м'яч лягав уже захисник Севільї. (Момент на 3:33 у відеоогляді)