Удача Гвардіоли. Ман Сіті із Зінченком реабілітувався після поразки Вулвергемптону

Манчестер Сіті вдома приймав Шеффілд Юнайтед. Суперник Містян бореться за єврокубки і постарався створити максимум проблем для команди Гвардіоли.

Ман Сіті в попередньому турі сенсаційно програв Вулвергемптону. Тому Гвардіола намагався реабілітуватися після невдачі. До стартового складу потрапив Олександр Зінченко, який потроху повертається в стартовий склад.

На початку першого тайму команди не створювали надто небезпечних моментів. Але Шеффілд ледь не забив. Нападник цієї команди Ліс Муссе пробивав головою, але в ствір воріт влучити не вдалося. Відзначити можна велику кількість кутових ударів від обох суперників.

В середині першої половини зустрічі гол Шеффілд Юнайтед скасували після перегляду відеоповтору. Забив той же Муссе. Як з’ясувалося, перед гольовим ударом був сантиметровий офсайд, тому арбітр взяття воріт не зафіксував.

На 53-й хвилині Агуеро забив перший м’яч у цьому матчі. Аргентинець класно звільнив собі простір для удару після чудової передачі Де Брюйне. Нападник влучно пробив у верхній ближній кут воріт – 1:0.

В одному з епізодів Марез обігрався із Агуеро і заробив перспективний стандарт поблизу штрафного майданчика. Пробивати взявся Де Брюйне, але м’яч після удару пролетів над перекладиною.

За 10 хвилин до завершення зустрічі Ман Сіті вирішив усі питання стосовно переможця. Дуже активний Де Брюйне розігнав контратаку з власної половини поля і вигідно відкрився в штрафному майданчику. Марез повернув бельгійцю м’яч, а той низом пробив – 2:0.

Уже в додатковий час Шеффілд міг скорочувати відставання. Біллі Шарп відгукнувся на верхову передачу і головою завдав удару. Клаудіо Браво лише проводжав м’яч поглядом, але той зрадницьки відскочив від стійки і пройшов майже по лінії воріт.

Підопічні Гвардіоли в рідних стінах зуміли перемогти після невдачі у попередньому турі – 2:0.