УЄФА оголосила рішення, яке не сподобається Динамо

Виконавчий комітет УЄФА провів відеоконференцію, на якій розглядалося питання завершення футбольного сезону 2019/20.

Згідно із повідомленням офіційного сайту УЄФА, організація наполягає на тому, що внутрішні чемпіонати країн потрібно дограти.

Для дострокового завершення змагань мають бути поважні причини, такі як:

  • Наявність офіційного наказу, що забороняє проведення спортивних змагань, через що продовження і завершення нинішнього сезону неможливе у прийнятні терміни до початку наступного сезону;
  • Непереборні економічні проблеми, які можуть поставити під загрозу довгострокову фінансову стабільність внутрішніх турнірів або клубів.

Якщо внутрішні змагання будуть достроково припинені з поважних причин (перераховані вище), УЄФА вимагатиме від відповідної національної асоціації обрати клуби для участі в єврокубковому сезоні 2020/21 на підставі спортивних досягнень на внутрішній арені в сезоні 2019/20:

  • Процедура вибору клубів має базуватися на об’єктивних, прозорих і недискримінаційних засадах. В окремих випадках національні асоціації і ліги можуть визначити остаточні позиції клубів у національних змаганнях з урахуванням специфічних обставин кожного змагання;
  • Остаточний розподіл путівок до клубних турнірів УЄФА має бути затверджений відповідними компетентними організаціями на внутрішньому рівні.

УЄФА залишає за собою право не допустити клуби до участі у єврокубках, якщо:

  • Внутрішні змагання були припинені не з причин, вказаних вище, або не на основі інших законних причин;
  • Клуби були відібрані відповідно до процедури, яка не була об’єктивною, прозорою і недискримінаційною.

Рішення УЄФА означає, що у разі дострокового завершення сезону в Україні єврокубкові місця розподілятимуться за спортивним принципом, а не за клубним рейтингом УЄФА (як повідомлялося раніше). Цілком можливо, що до уваги братиметься поточна ситуація в турнірній таблиці УПЛ. За таких умов наступного сезону у Лізі Чемпіонів гратиме Зоря, а Динамо відправиться напряму до Ліги Європи.

Нагадаємо, в УАФ заявили про бажання дограти чемпіонат України.

Читайте також: Необхідність чи потреба? Реал, Барса і Ліверпуль у гонитві за зіркою.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також