Уже забив 10 м'ячів у сезоні! Ексфорвард Динамо оформив хет-трик у матчі. ВІДЕО

Колишній нападник Динамо хет-триком приніс перемогу своїй команді.

Ілля Шкурін ДинамоФото: Динамо Київ

Ексфорвард киян Ілля Шкурін (виступав в українському клубі з літа 2021-го року по лютий 2022-го року), який грає за Сталь Мелець, допоміг своєму клубу здобути перемогу в матчі 16-го туру Екстракляси з Погоню (3:2). Футболіст оформив хет-трик.

Спочатку, на 6-й хвилині зустрічі, він після чудової передачі від партнера по команді пробив точно у кут воріт.

Потім, на 55-й хвилині, Шкуріна вивели віч-на-віч із голкіпером, він обіграв його і покотив м'яч у порожні ворота.

А вже під завісу матчу, на 84-й хвилині, нападник забив головою після скидання від партнера.

Поточного сезону на рахунку Шкуріна 10 голів та 5 асистів у 17-ти матчах за Сталь.

Нагадаємо, що за Динамо нападник провів 11 матчів, у яких не забив жодного м'яча, але відзначився 5-ма результативними передачами.