Важлива подія в українському футболі! Президенти клубів УПЛ організовують зустріч

Назріває щось дуже цікаве і важливе для українського футболу.

Журналіст Володимир Звєров у своїй авторській програмі "Звєров Про Футбол" розповів, що президенти клубів УПЛ збираються на неформальну зустріч. 

Цього тижня, орієнтовно у середу чи четвер, має відбутися зустріч президентів клубів УПЛ. Це суперважлива історія, бо часто на таких зустрічах у неформальній обстановці дуже часто вирішуються проблеми, які є в українському футболі. Я чув, що організаторами і ідейними натхненниками цієї історії є президенти Вереса (Іван Надєїн) і Полісся (Геннадій Буткевич). Вони поставили перед собою за мету зібрати якомога більше перших осіб або, якщо в тих не вийде, других осіб. Обстановка, як я розумію, має бути неформальною, без камер та протокольної зйомки. Знаю, що багато президентів і других осіб клубів дали добро приїхати і поговорити про ті проблеми, які є в українському футболі. Я не знаю, які питання підійматимуться на зустрічі, можна лише припускати.

Цю ж інформацію у коментарі Звєрову підтвердив і Ігор Суркіс. Президент Динамо зазначив,  що на цій зустрічі президенти клубів зможуть вирішити якісь дуже важливі питання.

Я можу говорити, що будуть збори, але які питання будуть підійматися я не знаю… Мене запросили, мені Буткевич зателефонував і сказав, що прийдіть на ці збори. Будемо обговорювати, нічого в таємниці ми не будемо тримати. Про це будуть знати журналісти, спільнота. Ми будемо спілкуватися. Це дуже гарно, що президенти збираються, ми будемо вирішувати якісь дуже важливі питання. Це більш неформальна зустріч, щоби вирішити якісь питання, які хвилюють президентів. Я дуже сподіваюся, що це піде на користь українському футболу.

Читайте також: Неймар зганьбився! Огидний вчинок зірки у матчі Азійської ЛЧ. ВІДЕО

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також