Вчасно втік із Карпат і виграв Кубок! Ще один українець здобув трофей у Європі

Черговий український легіонер виграв трофей у Європі. Колишній гравець Карпат та Ворскли Олексій Дитятьєв у складі Краковії здобув Кубок Польщі.

У фінальному матчі команда українця перемогла гданську Лехію. Дитятьєв не потапив до стартового складу на гру і з’явився на полі лише наприкінці додаткового часу. Але матч цілком виправдав сподівання від фіналу. Перший тайм мінімально виграла Лехія, однак по перерві почалося найцікавіше. Краковія швидко зрівняла рахунок, потім ще за 9 хвилин забила вдруге, але VAR скасував гол. За рахунку 1:1 Лехія залишилася в меншості, втім, саме команда із Гданська знову вийшла вперед після м’яча Липського.

Краковія врятувалася від поразки лише на 88-й хвилині голом конкурента Дитятьєва по центру захисту Яблонського. І вже у додатковий час команда українця забила переможний м’яч і виграла у надзвичайно драматичному фіналі із рахунком 3:2. Для Краковії це перший національний кубок в історії клубу. Окрім цього на рахунку команди ще 5 чемпіонств, здобутих у першій половині 20-го століття.