Вечір Ліги Європи: 3 голи та 3 асисти від українців

Вечір Ліги Європи був багатий на українські звитяги не лише завдяки гостьовій нічиїй Маріуполя, а й результативним досягненням наших легіонерів.

Руслан Малиновський забив ефектним ударом вже на третій хвилині матчу і поклав початок знищенню Генком люксембурзької Фоли 5:0. Окрім українця в матчі забивали Посуело, двічі Троссард і Деваєст.

Значно більший супротив брестському Динамо чинив грецький Атромітос. До 70-ї хвилини перевага команди Нойока сягнула 4 м’ячів, але дивовижним чином греки ледь не врятували матч. Та на щастя для українських уболівальників команда наших співвітчизників втримала перемогу. Більше того, Олександр Нойок зробив 3 результативні передачі.

Не менш яскраво свій матч Ліги Європи у складі Кайрата провів Адерінсол Есеола. Завдяки його дублю був битий, колись грізний, АЗ Алкмаар 2:0.