Великі помилки. Манчестер Юнайтед зупиняє фантастичний Арсенал

Центральний матч 6 туру АПЛ відбувся в Манчестері.

Олександр Зінченко встиг відновитися від травми коліна, через яку йому довелося пропустити поєдинки з Астон Віллою та Фулгемом (лондонці в обох зустрічах святкували перемогу з рахунком 2:1) і вийшов в основі команди Артети на Олд Траффорд.

Саме гості краще розпочали гру, витримавши стартову активність команди Тен Хага. На 12 хвилині гравці Арсенала забили м‘яч, який обговорюватимуть ще довго. Едегор в центрі поля вступив у боротьбу з Еріксеном, який впав і втратив м‘яч. Сака цим скористався і розрізним пасом вивів Мартінеллі віч-на-віч з Де Хеа. Бразилець легко переграв голкіпера господарів. Радість лондонців перервав арбітр зустрічі. Пол Тірні після підказки відеоасистента передивився епізод боротьби Едегора з Еріксеном і зафіксував фол.

Гра заспокоїлася, але перевагу продовжували утримувати підопічні Артети. Все той же Мартінеллі міг забивати після подачі Едегора – Де Хеа у стрибку відбив спробу суперника.

Натомість Манчестер Юнайтед без особливих моментів зумів забити першим. На 35 хвилині господарі організували швидку атаку, яку з асисту Рашфорда точним ударом у дальній кут воріт Ремсдейла завершив Антоні – 1:0.

Другий тайм розпочався з атак гостей.

Арсенал, провівши декілька небезпечних атак, швидко досяг свого. На 60 хвилині Варан помилився на власній половині поля, Едегор віддав на Жезуса, з-під ніг якого м‘яч в останній момент вибив Далот. Проте вибив гравець манчестерців просто на ногу Сака, якому залишалося влучити у порожній кут воріт господарів – 1:1!

Тішилися лондонці 5 хвилин, а потім знову пропустили. Фернандеш вивів Рашфорда віч-на-віч з Рамсдейлом і форвард МЮ свою команду не підвів, пробивши точно у кут воріт гостей – 2:1.

На 75 хвилині (за хвилину після заміни Зінченка) Манчестер Юнайтед ще раз покарав Арсенал за погану гру в захисті. Фернандеш вивів Еріксена з Рашфордом на одного Рамсдейла – 3:1.

Арсенал вперше в сезоні поступається, але залишається на вершині АПЛ.