Венгер гудбай

Арсен Венгер залишає Арсенал. Французький наставник оголосив, що по завершенні сезону припинить співпрацю з канонірами. Венгер очолював лондонців упродовж 22 років. Венгер повідомив про своє рішення у листі.

Після ретельного розгляду та після обговорень з клубом я відчуваю, що це найкращий час для мене, щоб піти у кінці сезону.   Я вдячний за те, що мав привілей служити клубу упродовж стількох пам’ятних років. Я керував клубом з повною віддачею. Я хочу подякувати персоналу, гравцям, директорам і вболівальникам, які роблять цей клуб таким особливим. Я закликаю наших шанувальників підтримати команду, щоб закінчити на високому рівні. Всім любителям Арсенала  – дбати про цінності клубу.

Моя любов і підтримка назавжди.

Власник Арсенала Стен Крьонке миттєво відреагував на рішення Венгера:

Це один із найскладніших днів, який ми будь-коли мали за багато років у спорті. Однією з головних причин нашого потрапляння в Арсенал було через те, що Арсен приніс у клуб і те, як він вийшов за межі поля. Його довговічність і узгодженість упродовж такого тривалого періоду на найвищому рівні гри ніколи не будуть співставлені.

Арсен має неперевершений клас, і ми завжди будемо вдячні йому. Кожен, хто любить Арсенал, і кожен, хто любить футбол, зобов’язаний йому. Три кубка Прем’єр Ліги, серед них – цілий сезон непереможений, сім трофеїв Кубка Англії та 20 поспіль років у Лізі чемпіонів є винятковою репутацією. Він також поєднав особистість нашого клубу та англійського футболу зі своїм баченням того, як можна грати у цю гру.

За період роботи з Арсеналом француз здобув 16 трофеїв: 7 Кубків Англії, 3 титули переможця Прем’єр ліги та 6 Суперкубків країни. На чолі канонірів Венгер провів понад 800 матчів. Залишилося тільки виграти Лігу Європи насамкінець.

Душевне відео від BBC, присвячене Венгеру…

Merci Arsene

#merciArsene Brilliant from our colleagues at BBC Three .

Опубліковано Match of the Day 20 квітня 2018 р.

 

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також