Венгер: Різдвяна АПЛ особлива. Гвардіола: Ми вб’ємо гравців

Boxing Days – тема більшості розмов останніх 2 тижнів. Поки всі інші топ-ліги пішли на перерву, Англія не знає жалю і грає по 2-3 матчі за 7 днів. Це дуже виснажує команди, травми стаються частіше, потрібні очки втрачаються. З позиції глядачів це дуже цікаво.  Боротьба, інтрига! Але для тренерів – це справжній головний біль. Однак є дещо дивне, наставники команд жаліються на травми та виснажливий календар, але в той же час визнають своєрідну футбольну романтику різдвяного періоду. До вашої уваги коментарі Венгера та Гвардіоли з цього приводу.

 Я розумію, що шоу має продовжуватись, але це не є нормальним. Вони (федерація) контролюють нас – але ми не захищаємо гравців. Люди приходять на стадіони, щоб спостерігати за гравцями та насолоджуватися їхніми виступами – не керівниками, не журналістами.

У Англії ви не захищаєте гравців. Ви не можете грати кожні два дні. Вам не потрібно змінювати святковий календар та ігри в Boxing Days, але ви не можете грати вранці на Селхерст-Парку (стадіон Крістал Пелес), ввечері повертатися святкувати Новий рік, а потім грати через два дні.

Шоу має продовжуватись і ми намагаємося – фізіотерапевти , лікарі, дієтологи – захищати їх (гравців). Традиція – є традицією, але треба трохи подумати про це. Так ми просто вб’ємо їх. Гравці – це художники, і вони є причиною того, що ми тут, – розповів наставник Манчестер Сіті Хосеп Гвардіола.

Арсен Венгер пропрацював в АПЛ довше і до питання різдвяних ігор ставиться по-філософськи, хоча й має свої корективи.

Я б не зменшував навантаження в різдвяний період, тому що це те, що я вважаю в Англії абсолютно привабливим та фантастичним. Різдвяний графік робить цей чемпіонат особливим для всього світу. Я хотів би це зберегти, – сказав Венгер.

Я би просто хотів, щоб команди, які грають один проти одного, були у рівних умовах. Ми граємо з Челсі сьогодні – ми грали три дні тому, і тому хочемо, щоб і Челсі грали три дні тому. Для прикладу Вест Бром, який грав з нами 31 грудня вже 2 січня зіграв з Вест Гемом, який грав 26 грудня. Це несправедливо. Якщо нам доводиться грати кожен день, то я не проти, але тільки при умові, що супротивник також грає кожен день. Прем’єр-ліга має зробити щось з цим. Якщо ви хочете стати найкращою лігою в світі, ви маєте бути справедливими.

На даний момент конкуренція не чесна. Я думаю, що ми можемо організувати турнір краще, справедливіше.Так не може бути, щоб одна команда не грала протягом п’яти днів, а інша зіграла два дні тому. Це так не працює.

Я б сказав, що ритм гри адаптується до рівня гравців. У нас є різні склади, зараз у нас є наукові дослідження в області відновлення гравців. Ми знаємо, що відбувається, але, звичайно, вам потрібна дві команди (склади), щоб бути на  рівні.

Манчестер Сіті та Арсенал за грудень зіграли по 7 та 9 матчів в АПЛ відповідно. В січні містяни зіграють також 7 матчів, 4 рази в АПЛ та тричі у внутрішніх кубках. Арсенал має точно такий же календар  – 4 матчі в АПЛ та 3 в кубках.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також