Вернидуб — тренер символічної збірної у Білорусі. А де Мілевський і Нойок?

Екснаставник Зорі опинився у цікавій символічній збірній.

Авторитетне білоруське видання Прессбол визначило символічну збірну легіонерів чемпіонату Білорусі-2020. До цієї команди не увійшли Мілевський та Нойок. Зараз гра цих українців журналістів видання не вражає.

Але український слід все ж є. Воротарську позицію віддали Родіону Сямуку (народився у Нововолинську), гравцеві Торпедо Жодіно. Найкращим тренером журналісти визнали Юрія Вернидуба, який восени 2019 року очолив солігорський Шахтар. Зараз солігорці посідають третю сходинку турнірної таблиці чемпіонату Білорусі, відстаючи від лідера (БАТЕ) на 4 пункти.

Також у символічній збірній знайшлося місце вірменину Гегаму Кадимяну, який більшу частину своєї кар’єри провів в Україні (виступав за Говерлу, Зорю, Олімпік, Карпати, Арсенал, Ворсклу), а зараз грає за Німан. Нещодавно він відзначився одним із найкрасивіших голів сезону.

Повна символічна збірна легіонерів: Сямук — Філіпович, Яшин, Антич, Сзоке, Мілич, Габріел Рамос, Кадимян, Янсане, Ніколаеску, Яхшибоєв.

Тренер: Юрій Вернидуб.

Читайте також: Не трансфер, а мрія! Фонсека безкоштовно отримає Чемпіона Світу, а також Динамо – чемпіон, а Карпати не вилітають! Сенсаційна турнірна таблиця

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також