Вест Гем – Челсі. Ярмоленко вперше зіграв весь матч

Андрій Ярмоленко у старті Вест Гема проти Челсі! Минулого туру з Евертоном українець вийшов у стартовому складі, двічі забив і здобув звання найкращого у матчі: Man of the match. Увесь тиждень молотобійці розривали півзахисника на інтерв’ю і різноманітні клубні активності.

Спитай у Ярмоленка

Чули, як Андрій Ярмоленко говорить англійською❓Знаєте, кого він вважає найкращим🤔Дивись, як українець поспілкувався з фанатами⤵🎥 via West Ham

Опубліковано FootballHub П'ятниця, 21 вересня 2018 р.

Було дуже приємно виграти минулого тижня. Всі посміхалися, чого не було раніше, – сказав Ярмоленко в інтерв’ю клубному сайту.

Челсі стартував круто цього сезону, вигравши всі 5 матчів. Для футболу Маурісіо Саррі навіть придумали окреме слово – Sarryball.

Але Вест Гем, який стартував надзвичайно погано в АПЛ, був налаштований дати бій у лондонському дербі.

Челсі вийшов на гру у бойовому складі. Вест Гем натомість втратив Арнаутовича. Також Пеллегріні не може розраховувати на Чічаріто та Вілшира: чимала втрата для клубу.

Перший тайм пройшов без голів. Челсі не вдалося зламати захист Вест Гема.

Натомість найкращий момент створили молотобійці. На 30-й хвилині Вест Гем організував вихід два в два. Ярмоленко міг стати автором результативної передачі, але Антоніо не зумів переграти воротаря Челсі Кепу. Хоча позиція була дуже хороша.

Після перерви картина матчу кардинально не змінилася – Челсі володів м’ячем і намагався прорвати захист Вест Гема, а команда Ярмоленка огризалася.

На 50-й хвилині українець взяв ініціативу на себе. Андрій протягнув м’яч метрів 15, пройшов захисника і пробив по воротах, але вище.

На 54-й Ярмоленко впав у боротьбі з Давідом Луїсом, але навіть сам Андрій розумів, що пенальті за таке ніхто не дає. Тим більше в Англії.

На 77-й хвилині Ярмо, як його називають в Англії, сам схопився за голову і змусив зробити це усіх фанів Вест Гема. Снодграсс ідеальним кросом знайшов українця на дальній стійці, Ярмоленко вдарив головою, але м’яч… пройшов у сантиметрах від стійки!

Останні хвилини матчу гравці Челсі штурмували ворота Вест Гема, але Фабіанський і Ко вистояли. Лондонське протистояння завершилося без голів – 0:0. Сині вперше втрачають очки у сезоні. А Ярмоленко грає весь матч!