VETERANOS. День Незалежності у Волочиську

Збірна Ветеранів України вирушила у чергову подорож. Цього разу легенди відвідали міста Підволочиськ та Волочиськ. Це була 3 мандрівка ветеранів до цих міст за останні 3 роки.

VETERANOS поїхали дійсно потужним складом: Анатолій Дем’яненко, Володимир Лозинський, Олег Собуцький, Владислав Ващук, Мирон Маркевич, Сергій Нагорняк, Юрій Максимов, Едуард Цихмейструк, Святослав Сирота, Віталій Самойлов, Богдан Шершун, Сергій Шищенко, В’ячеслав Свідерський, Віталій Косовський, Ігор Циганик, Віктор Вацко, Віталій Мандзюк, Андрій Оксимець, Олександр Венглинський, Сергій Попов.

У Підволочиську 23 серпня у День Державного прапора ветерани зустрілися з місцевою командою Ветеран – і перемогли 3:0! У Збірної відзначились Олег Собуцький та Сергій Шищенко. Також свій дебютний м’яч забив Віктор Вацко, з пенальті розвівши кіпера ФК Ветеран.

24 серпня у День Незалежності на Хмельніччині у місті Волочиськ збірна України перемогла ветеранів Агробізнеса 3:2. У синьо-жовтих відзначилися Віталій Косовський, Олег Собуцький та Юрій Максимов. У суперників Автанділ Гвіанідзе та Ігор Бадло.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також