VETERANOS. Усик знову грає у футбол

Олександр Усик знову демонструє свою бомбардирську природу.

У вересні 2017 український боксер-чемпіон вже зіграв один матч за VETERANOS проти команди GYMMAXX, в якому Усик відзначився хет-триком.

Не минуло і півроку і Олександр знову зіграв з ветеранами у футбол, щоправда лише на тренуванні. І знову відзначився хет-триком. Усик-бомбардир від природи.

Після тренування Усик приніс до роздягальні свій чемпіонський пояс і влаштував власну фотосесію.

Беріть участь у нашому конкурсі на Facebook та вигравайте м’яч з автографами ветеранів та Олександра Усика

VETERANOS. Конкурс. Вигравайте м'яч

Привітай #VETERANOS зі святом і бери участь в КОНКУРСІ 📢 📢 Національна збірна України серед ветеранів – два роки🎂 Саме час розіграти крутезний приз – м’яч з автографами наших суперветеранів і Александр Усик / Usyk😎Розіграш лише серед підписників FootballHub (перевіряємо вподобання!)А умови як завжди прості:1) Лайкни цей допис2) Напиши, хто на твою думку найкрутіший Ветеранос!Переможця визначимо рандомайзом 28 лютого 🔜Грай і вигравай разом із нами!Адміністрація залишає за собою право дискваліфікувати учасника, якщо в нього буде закрита сторінка, це буде фейковий аккаунт, створений суто для участі в конкурсах, або якщо не можна встановити особистість (груповий профіль, аккаунт без жодної фотографії, в назві нема прізвища й імені).Ще раз! Будьте уважні ❗ ❗ Якщо ми не можемо вас ідентифікувати, ваша ставка до уваги не береться. Якщо у вашому аккаунті не вказано прізвище, або ім'я – ваша заявка не розглядається. Якщо ми побачимо, що у вашому профілі суцільні конкурси – теж дискваліфікація. Якщо немає жодної чіткої фотографії – ми також не можемо віддати вам приз.

Опубліковано FootballHub 23 лютого 2018 р.

 

 

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також