Від стійки! Ексгравець збірної України забив розкішним ударом за кордоном. ВІДЕО

Колишній гравець збірної України Роман Безус продовжує забивати за Омонію!

Роман Безус збірна УкраїниФото: Getty images

Цього разу 33-річний півзахисник відзначився у поєдинку 19-го туру чемпіонату Кіпру з Доксою. На 15-й хвилині українець наважився на удар із дальньої відстані і не прогадав – м'яч влучив у стійку і від неї залетів у сітку воріт.

Також на 69-й хвилині Безус відзначився ще й асистом. Українець відібрав м'яч у суперника поблизу штрафного майданчика і розрізною передачею вивів на удар Симича, який свою нагоду реалізував.

У підсумку Омонія перемогла 5:1. Для Безуса це вже 9-й забитий м'яч за кіпрський колектив поточного сезону.