Віддаляються від зони вильоту! Зоря впевнено розбирається з Минаєм. ВІДЕО

20-й тур чемпіонату України відкривався поєдинком Зоря – Минай.

У першому таймі гостріше діяли луганці і саме вони забили перший м'яч у зустрічі. Сталося це на 18-й хвилині. Яцик виграв повітря у центрі поля, м'яч підхопив Кирюханцев, який віддав на Чурка, той відпасував далі до штрафного майданчика під удар Антюху і вінгер Зорі у дотик пробив точно під стієчку – 1:0.

Наприкінці першої половини зустрічі підопічні Коваля забили вдруге. Після навісу з флангу Геррером ударом головою відправив м'яч у кут воріт. Та цей гол арбітр не зарахував через положення поза грою в панамця. Це ж рішення підтвердив і VAR.

На старті другого тайму гравці Зорі були дуже близькі, щоби подвоїти перевагу. Після навісу з правого флангу головою пробивав Яцик, але Минай врятувала поперечка.

На 51-й хвилині закарпатці ледь не залишися в меншості. Луганці перехопили м'яч на власній половині поля і вибігали у перспективну контратаку, але Семотюк збив Антюха і цим зупинив момент номінальних господарів поля. Головний арбітр зустрічі Дмитро Бондаренко одразу показав гравцю Миная червону картку. Але в епізод втрутився VAR. Після перегляду відеоповтору рефері змінив своє рішення, скасував червону картку і показав Семотюку жовту.

На 73-й хвилині Зоря таки забила. Гравці Миная втратили м'яч на власній половині поля і Герреро розкішною розрізною передачею вивів віч-на-віч із голкіпером Бугая, який в дотик прошив Кемкіна – 2:0.

Більше голів у зустрічі не було. Після цієї перемоги Зоря набирає 19 очок і наразі виходить на 11-ту сходинку в УПЛ. Тепер від зони вильоту їх віддаляє 4 пункти.