Віддав на гол. Циганков провів ще один суперматч, а Жирона – перемогла. ВІДЕО

Віктор Циганков вийшов у стартовому складі Жирони на домашній матч 33 туру Ла Ліги з Мальоркою.

Українець виділявся в команді господарів своїми небезпечними передачами. Ексгравець Динамо загострював ситуацію біля штрафного майданчика гостей розрізними пасами вперед. Здавалося, що Жирона може вибухнути голом завдяки таким діям українця.

Близьким до гольової передачі Циганков був на 42 хвилині. Український вінгер каталонців навісом із кутового знайшов у штрафному майданчику Мальорки Кастельяноса, який з шести метрів ударом злету пробив вище воріт гостей.

Циганков не знітився і до перерви видав ще один розкішний навіс. У компенсований до першого тайму час гравець збірної України подав у штрафний майданчик гостей, де м'яч після відскоку від Хауме Кости потрапив до Бернардо. Центральний захисник господарів потужним ударом відправив м'яч у сітку воріт Мальорки – 1:0!

Після перерви гра пішла на зустрічних курсах.

Мальорка досить швидко в другому таймі забила зусиллями Мурічі, але арбітр зустрічі після підказки відеоасистента гол гостей скасував через мінімальний офсайд.

Жирона могла трішки заспокоїти гру, забивши м'яч. Проте Мігель Гутьєррес не зумів відзначитися після класної передачі п'ятою від Кастельяноса – м'яч з лінії воріт гостей вибив Вальєнт.

Даніель Гарсія мав нагоду, щоби забити Жироні. Півзахисник Мальорки отримав пас із глибини і з меж штрафного майданчика господарів пробив по воротах Гассаніги – сейв голкіпера каталонців.

На 77 хвилині Мальорка все ж досягла свого. Буено звалив у власному штрафному майданчику Мурічі – пенальті. Сам постраждалий одинадцятиметровий впевнено реалізував – 1:1!

У Жирони був час, щоби вирвати перемогу і каталонці це зробили. На 84 хвилині Мартін навісив на дальню стійку воріт Мальорки, де вище за всіх вистрибнув Кастельянос – 2:1!

Жирона перемагає і продовжує боротьбу за єврокубки.