ВІДЕО. Божевільний автогол голкіпера Баєра у матчі з Армінією. Фармацевти не виграли б, якби не Драгович

Ексдинамівець Александр Драгович врятував леверкузенський Баєр у матчі Бундесліги з Армінією Білефельд. Захисник на 88-ій хвилині приніс перемогу гостям потужним ударом метрів із 12-ти, вдало обравши місце для добивання – 1:2.

Але після гри запам’ятається не стільки переможний гол австрійця, скільки дикий фейл оборони леверкузенців. У простій ситуації на самому початку другого тайму захисник команди гостей Дейлі Сінкгравен під відносним пресингом відпасував своєму голкіперу. Воротар Лукас Градецкі хотів у дотик винести м’яч у поле, але щось пішло не так:

Після матчу фінський воротар знайшов у собі сили дати флеш-інтерв’ю, де з усмішкою прокоментував казус:

Сьогодні я ідіот, тому велике спасибі Драго – він мене врятував. Я хотів вибити м’яч, але щось сталося з моїми ногами… Я не маю уявлення, що саме. Зрештою, важливо, що ми перемогли. Ми показали моральний дух

Ця перемога у восьмому турі дозволила Баєру наблизитися до лідера, Баварії (котра вдома очки втратила – 1:1 з Вердером), на відстань одного бала.

Читайте також: Краще не скажеш. Ляп голкіпера прокоментували матом у прямому ефірі. ВІДЕО і Олександрія гальмує чемпіонів. Шахтар у меншості не зміг здобути перемогу