Відіграв останнє Євро... Лідер збірної України зробив заяву

Гравець збірної України засмучений результатом на Євро-2024.

Тарас Степаненко в коментарі ВЗБІРНА проаналізував гіркий досвід команди на цьому Чемпіонаті Європи, а також заявив, що це було останнє Євро для нього.

Тарас Степаненко збірна УкраїниФото: Getty Images

Нам бракувало забитого м'яча. У таких матчах один гол вирішує все. Ми розуміємо, що 4 очки в групі це гарний результат, але перша гра зіпсувала все, що можна. Якщо чесно, мені вже набрид цей гіркий досвід, бо в мене було його вже стільки… Бажано, щоби робили висновки і на наступне Євро вмикали оберти з перших хвилин, а не, коли потрібно рятуватися. У нас так чомусь завжди. Так, ключовий момент поразка від Румунії... Я думаю, що румуни були більше налаштовані і більш командно грали. Зазвичай ми так граємо проти сильніших суперників, коли всі працюють сконцентровано, дуже гарно в обороні. Зараз вийшло так, що ми недопрацювали і не були тією командою, якою нас звикли бачити. Якщо чесно, як я вже казав, коли ми програли після першого тайму 0:1, я був на 100 відсотків впевнений, що ми зараз вийдемо і переломимо гру. Але сталося так, як сталося... Це одна з найгірших для мене гра за збірну. Вона була важлива для команди, для країни і для мене особисто, але так вийшло, що вона пройшла погано... Прикро, що цей гіркий урок стався, скажемо так, на останньому для мене Євро.