Відновлення проходить важко. Захисник Динамо розповів, коли зможе повернутися до гри

Відновлення проходить важко

Микита Бурда в інтерв’ю офіційному сайту Динамо розповів про те, як відновлюється після операції на ахілловому сухожиллі, яку переніс у вересні:

Як себе почуваєш?

Усе залежить від того, як веде себе нога. Якщо не болить, то більш-менш нормальне самопочуття, якщо ж болить, то настрій, звісно, не дуже.

Травма ахіллового сухожилля – одна з найнеприємніших. Відновлення важко проходить?

Навіть не одна з найнеприємніших, а одна з найважчих. І я це відчув на собі. Відновлення проходить важко, оскільки практично весь день у мене присвячений роботі в залі, різним вправам, процедурам – а прогрес йде дуже повільно, практично непомітно. Звичайно, хотілося б, аби все проходило швидше, але, на жаль, поки тільки так.

Як проходить зараз твій звичайний тренувальний день?

Зараз у мене дні проходять за однаковим графіком. О сьомій ранку я прокидаюся, снідаю – і з восьмої години вже в залі, де займаюся орієнтовно до першої години дня. Після цього години дві йде на процедури – і, виходить, приблизно о третій годині дня я звільняюся. Обідаю, відпочиваю в кімнаті – і о шостій вечора починається друга робота, яка триває від години до двох, після чого ще півтори години процедури. Виходить, в цілому у мене йде шість-сім годин на роботу в залі та приблизно три години процедури. Після цього залишається час лише щоб повечеряти, і потім готуюся до сну.

Фото Динамо Київ Як довго ти вже перебуваєш у Сербії? Коли назад до України?

Тут я вже понад два місяці. Додому повернуся числа 28-го, щоби провести свята з родиною, і до 10-го січня планую знову поїхати до Сербії.

Які терміни лікарі дають на повернення?

Лікарі певних термінів не ставлять, оскільки розрив ахіллового сухожилля буває різним. Плюс кожен організм по-різному веде себе під час реабілітації. Наскільки я знаю, мінімальний термін відновлення після подібних травм – шість місяців.

Засмутився, що залишаєшся без відпустки цієї зими?

Я засмутився від того, що залишився без футболу. А про відпустку зараз взагалі не думаю.

Читайте також: Яремчук забив у своєму ювілейному матчі. Результативність українця вражає. ВІДЕО та П’ять замін і ще одна додаткова. IFAB внесла поправки до правил на наступний рік

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також