Відскок Барселони. Динамо у рівній грі відпускає каталонців. ВІДЕО

Динамівці були близькі до першого гола в цій Лізі чемпіонів, але...

Кадрові зміни Луческу

У порівнянні з поєдинком двотижневої давності на Камп Ноу, який закінчився поразкою Динамо 0:1, Мірча Луческу зробив дві зміни у стартовому складі. Замість травмованого Миколенка з’явився Караваєв, а на вістрі атаки Супрягу замінив Гармаш.

Цілком очікувано, каталонці з перших хвилин взяли м’яч під контроль

Та  витиснути з цього щось більше не вдалося. У Барселони був лише один напів момент на стартових хвилинах. Коли Депай скористався сум’яттям у штрафному майданчику Динамо і пробивав з одинадцяти метрів. Але удар нападника блаугранас заблокував Забарний.

Більше небезпеки біля воріт Бущана за 25 хвилин не було. Натомість у середині першого тайму динамівці влаштували справжньому навалу. За 5 хвилин кияни створили три дуже гострі моменти.

Ерік Гарсія і БуяльськийФото Олександр Юрчак, FootballHub

Спершу Циганков прорвався по правому флангу і віддав зрячу передачу на одинадцять метрів Шапаренку. Та, на жаль, півзахисник Динамо з такої чудової позиції дуже невдало пробив з неробочої лівої ноги – м’яч пройшов повз ворота.

Згодом Де Пена виграв підбирання біля воріт Барселони і завдав небезпечного удару з лінії штрафного майданчика. Цього разу свою команду врятував тер Стеген.

Потім підопічні Мірчі Луческу організували ще одну швидку атаку. Де Пена розрізною передачею до штрафного майданчика вивів на удар Шапаренка. Але 10-ка Динамо знову не влучив у площину воріт.

На 31-й хвилині гості змусили понервувати українських вболівальників. Після подачі зі штрафного Ленгле головою розстрілював ворота Бущана, однак влучив у стійку. Та навіть якби француз забив, цей гол не був би зарахований. Центральний захисник перебував у положенні поза грою.

На перерву обидві команди пішли без забитих м'ячів. До слова, за увесь перший тайм був лише один удар у площину воріт. І він саме на рахунку Динамо.

КараваєвФото Олександр Юрчак, FootballHub

По перерві кияни не збавили темп і продовжили йти в атаку

На 57-й хвилині Караваєв був близький, щоби забити. Захисник Динамо з лінії штрафного майданчика крутив м’яч у дальню дев’ятку, але йому зовсім трохи забракло влучності.

На 63-й хвилині полоскотати нерви усім присутнім на Олімпійському вирішив головний арбітр матчу Овідіу Хацеган. Румунський рефері призначив пенальті у ворота Динамо. Судді здалося, що Кенджора сфолив на Ансу Фаті. Але, на щастя, на допомогу румуну прийшов VAR. Хацеган після перегляду відеоповтору помітив, що ніякого порушення правил не було, і скасував своє рішення.

На 70-й хвилині гравці Барселони зуміли пробити захист Динамо і повести у рахунку

Мінгеса прострілював з правого флангу до штрафного майданчика на Дембеле, але Шапаренко у підкаті завадив передачі. М’яч від гравця Динамо відлетів на одинадцятиметрову позначку, де без опіки опинився Фаті. Іспанець потужною гарматою в дотик під поперечку прошив Бущана – 0:1.

Динамівці щосили намагалися відігратися. На 82-й хвилині біло-сині перехопили м’яч у середині поля і розігнали швидку контратаку. Вона закінчилася ударом Циганкова з меж штрафного майданчика у верхній кут воріт – тер Стеген в ефектному стрибку відбив.

До кінця зустрічі кияни так і не змогли забити. Після цього матчу Динамо має один пункт і залишається на останньому місці в групі Е. Кияни не забивають у чотирьох матчах Ліги чемпіонів поспіль... Барселона ж набирає 6 очок і виходить на другу сходинку. Третьою з чотирма балами йде Бенфіка, яка свій поєдинок програла Баварії з рахунком 2:5.