Відвантажив 4 м'ячі! Роналду розбив команду гравця Динамо в Саудівській Аравії. ВІДЕО

Кріштіану Роналду оформив покер (4 голи) за Аль-Наср у чемпіонаті Саудівської Аравії.

Кріштіану Роналду Аль-НасрPhoto by -/AFP via Getty Images

Зірковий португалець розібрався із Аль-Вахдою, за яку на правах оренди виступає гравець Динамо Жерсон Родрігес. Ще до перерви легендарний футболіст забив два м'ячі. В обох випадках гравець виходив на побачення із голкіпером і відправляв м'яч у дальній кут воріт.

Уже в другому таймі Роналду подвоїв перевагу команди і свою кількість забитих м'ячів. Спочатку на 53-й капітан Аль-Насра реалізував пенальті. А ще за 8 хвилин сповна використав вихід віч-на-віч із воротарем. Тож Аль-Наср перемагає з рахунком 4:0, а на рахунку Роналду уже 5 м'ячів за саудівську команду.