Віктор Скрипник очолить Динамо? Реальні розклади цієї версії та імена інших кандидатів

Найвірогіднішим кандидатом на посаду головного тренера Динамо Київ після звільнення штабу Олексія Михайличенка Ігор Циганик у програмі ЦиганикLIVE назвав нинішнього наставника Зорі Віктора Скрипника.

Ніщо не віщувало звільнення

Ще напередодні матчу з Колосом Олексій Михайличенко був певен, що продовжить роботу в клубі на посаді головного наставника команди. На рішення президента клубу Ігоря Суркіса звільнити штаб вплинула саме гра з ковалівцями, а надто реакція Михайличенка та Євтушенка після того, як вони дізналися рахунок матчу Зоря – Десна. Нагадаємо, тренери дали один одному “п’ять”, зрозумівши, що зберегли срібну сходинку.

Аж тут ось
Було зрозуміло, що Олексій Михайличенко не зможе продовжити роботу з футболістами, які його не слухають. Вчора все висіло на волосині, і все було близько до того, що кияни можуть не потрапити до Ліги Чемпіонів. В розмові зі мною Ігор Суркіс не назвав наступника Олексія Михайличенка, попросивши невеличку паузу, щоб оформити всі документи. Хто це буде? Я схильний вважати, що це Віктор Скрипник.

Я не гарантую, що так буде, наскільки я розумію, кандидатів достатньо багато. У чому проблема зі Скрипником? У тому, що він має трирічний контаркт із Зорею. Він відпрацював лише рік. І найголовніше – у нього в угоді прописана клаусула. Вона доходить до МІЛЬЙОНА ЄВРО. Щоб він розірвав контракт, потрібно, щоб хтось за нього чи він сам заплатив ці гроші. І тоді він зможе перейти. Слово за Геллером. Він за тиждень буде в Києві. Думаю, найближчі дні йтимуть офіційні перемовини, але я нічого не гарантую. Ігор Суркіс на моє запитання, українець прийде чи не українець, теж не відповів

Утім, кандидатур, за інформацією Ігоря Циганика, на посаду головного в Динамо Київ дуже багато. Якщо не Скрипник, то це може бути Сергій Ребров. У нього така ж історія, як і у Скрипника – чинний контракт із Ференцварошем і клаусула. Контакт у Суркіса з Ребровим є, але конкретно пропозиції очолити клуб від президента ще не звучало. Ребров наполягатиме на підсиленні атаки, опорної зони, воротарської позиції, тому тут важливо дійти згоди у питанні майбутніх трансферів.

Не можна виключати ще кількох кандидатів. Називалося також ім’я Юрія Калитвинцева (але він не має досвіду роботи на рівні головного тренера ТОП-клубу з серйозними завданнями). Вільні Юрій Сьомін, Мірча Луческу – вони теж є потенційними і більш-менш реальними кандидатами на цю посаду. Мирон Маркевич має складні особисті стосунки між президентом, проте і такий варіант є.

Читайте також: Зоря “злила” друге місце? Шевченко емоційно відповів диванному експерту

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також