Вільярреал карає Динамо за помилки. Київська команда зустріла жорстоку реальність в Іспанії. ВІДЕО

Ліга Європи більше не українська.

Київська поразка Динамо у матчі з Вільярреалом змусила Мірчу Луческу дивувати Емері в Іспанії. Тренер української команди випустив у центрі нападу Жерсона Родрігеса, а в центрі поля у парі з Сидорчуком вийшов Олександр Андрієвський:

Гості непогано розпочали зустріч, але Вільярреал однією класною атаку швидко заспокоїв своїх прихильників. На 13 хвилині Чуквуезе подав на лінію воротарського майданчика Динамо, куди увірвався Жерар Морено і пробив – Бущан врятувати свою команду після удару гравця збірної Іспанії не зумів – 1:0.

Якщо у Мірчі Луческу і був план для своїх гравців, то у першому таймі він ніяк не міг спрацювати через помилки киян. У випадку з обрізкою Кенджори Вільярреал добродушно українців пробачив, проте аналогічна помилка Миколенка завершилася голом. Лівий захисник збірної України на фланзі не зміг віддати точний пас, поціливши у Чуквуезе, м’яч відлетів на Парехо, який в один дотик відправив Морено за дублем. Удару лідера господарів допоміг невеличкий рикошет від Забарного, який дезорієнтував Бущана – 2:0.

Photo by Eric Alonso/Getty Images

Після перерви Мірча Луческу кинув у бій Супрягу, який замінив Циганкова. Форвард мав непоганий шанс  після передачі з флангу від Сидорчука, але молодий нападник як слід по м’ячу не влучив (Рауль Альбіоль ледь не зіграв за Динамо у цьому моменті, проте зрізку свого захисника Асенхо прочитав, впіймавши м’яч).

Вдало зіграв Асенхо і після удару Андрієвського. Півзахисники Динамо злету пробивав метрів з 18 – голкіпер Вільярреала намертво забрав м’яч, який летів у кут його воріт.

Вільярреал зменшив свій натиск на ворота українців, але скористатися Динамо цим до завершення матчу так і не змогло.

Команда Мірчі Луческу залишає Лігу Європи, не забивши бодай м’яч у ворота Вільярреала.