Він сильний, розумний і грамотний. Ребров оцінив відкриття сезону в Динамо

Колишній наставник киян радіє за свого експідопічного.

Екстренер Динамо Сергій Ребров в інтерв'ю каналу Бомбардир прокоментував ренесанс Дениса Гармаша під керівництвом Мірчі Луческу:

Я радий, що йому знайшли позицію на полі, тому що в його працездатності я абсолютно не сумнівався. Проблема Гармаша полягала в тому, щоб "зібрати" його на полі. Щоб він підкорився якійсь тактиці. Цей футболіст грав тільки серцем. Коли потрібно пресингувати, ставити Гармаша, і він буде завжди бігти. Але що робити після пресингу, як повертатися на свою позицію  з цим у нього проблеми. А зараз, коли він грає на вістрі, йому не треба повертатися.

Ребров заговорив про Гармаша і ДинамоФото ФК Динамо Київ

У штрафному майданчику це дуже небезпечний гравець. По-перше, він сильний. По-друге, дуже розумний і грамотний гравець. Всередині штрафного майданчика будь-якому центральному захиснику дуже важко проти нього грати. Незважаючи на те, що Гармаш не виділяється антропометрією, в боротьбі за м'яч він дуже сильний. Навіть якщо він програє верхову боротьбу, буде боротися до останнього. Добре, що зараз тренер знайшов йому місце на полі. Незважаючи, що в "Динамо" 4-5 нападників, він виграє у них конкуренцію. Коли я був у "Динамо", і ми грали за схемою 3-5-2, Гармаш теж багато забивав, тому що грав з глибини. Тоді і Ярмоленко багато забивав. Вони грали втрьох. Нападник, Гармаш і Ярмоленко.

Цього сезону на рахунку 31-річного Гармаша 8 голів і 4 асисти в 25 матчах за Динамо.

Читайте також: Осоромився у матчі з Дженоа і став потрібним. Шевченко все ж отримає росіянина

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також