Він же не одразу із Шахтаря прийшов. Суркіс категорично розповів про Луческу в Динамо, і як виникла така ідея

Президент киян в ефірі каналу Бомбардир розкрив усі карти

Ігор Суркіс розповів про ідею запрошення Мірчі Луческу у Динамо:

Пряма мова:

Ця думка виникала давно. Коли хочеш призначити головного тренера, ти розглядаєш багато кандидатур. З Луческу завжди ідея була, але було незрозуміло, чи захоче він. Він тренер досвідчений, у нього великий стаж роботи, він професіонал до мозку кісток (його можна порівнювати лише з Валерієм Васильовичем Лобановським, який так працював).

Чим він вразив? Ну, у його віці (75 років – прим.ред.) 24 години на добу говорити про футбол, якщо не тренувати, то говорити – це може лише великий професіонал. Залишити сім’ю в Румунії, переїхати на базу і жити там, хоча ми і квартиру йому пропонували – одну, другу, третю. А він каже: “Ні, я хочу жити на базі. Я хочу повністю познайомитися з командою, з гравцями і бути ближче до них”. Він великий професіонал і це найголовніше.

Ми хочемо в Європу. Хочемо в ЄС, а розмірковуємо, вибачте мене, як “совки”. Якщо ми візьмемо тренерів, які працюють… От Моурінью. Він працював у Манчестер Юнайтед, в Челсі, він працює в Тоттенгемі. Ось нещодавно була гра з Челсі (0:0), де він робив усе, щоби Челсі обіграти. Це професійний тренер, який хоче працювати.

Луческу прийняв цей виклик, непростий виклик, тому що він – професіонал! Він же не одразу із Шахтаря до нас перейшов, він ще 4 роки десь працював і 2 роки був без роботи. Як можна було таким не скористатися? Тим паче у часи коронавірусу, коли ні з ким зустрітися не можна, ні полетіти, ні підсилення ніякого зробити не можна. А він прийшов і сказав, що працюватиме з цими гравцями.

Не було такого, щоби хтось прийшов і сказав: “Візьміть Луческу!” Про це, до речі, багато Циганик говорив, і раніше говорив, і інші говорили. Чи посприяв Циганик? Він говорив про це. Циганик казав два роки тому: “Чому би не взяти досвідченого тренера, того ж Луческу, який без роботи і хоче працювати”. Він мав, мабуть, з ним якийсь контакт, а я ні. Дякую Богові, що всі, хто брали у цьому участь, мали рацію. На сьогоднішній день роблю висновок, що ми мали рацію, коли призначили Луческу[/quotes]

Читайте також: Першими будуть чемпіони світу. Розклад матчів збірної України у кваліфікації до ЧС-2022

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також