Вінгер Динамо посприяв перемозі Сенегалу на Кубку африканських націй U-20. ВІДЕО

Збірна Сенегалу U-20 достроково вийшла до чвертьфіналу молодіжного Кубка африканських націй, що триває у Єгипті.

Сприяла цьому друга поспіль перемога у групі. Після звитяги над Нігерією (1:0) сенегальці обіграли команду Мозамбіку 3:0. Динамівець Самба Діалло звично вивів партнерів на поєдинок у статусі капітана і безпосередньо взяв участь у другому взятті воріт. Вінгер киян одним фінтом виключив одразу двох оборонців і пробив у дальній кут. Щоправда, суперника на секунду виручила стійка, від якої вже на добиванні вдало зіграв Демба.

Діалло провів на полі 67 хвилин і пішов з гри одразу після того, як отримав жовту картку.