VIP-джокер: Циганков приносить перемогу Динамо

Матч лідерів – незвично гучна вивіска матчу Динамо та Олександрії. Кияни, як і їхні суперники, цього сезону в УПЛ іще не втрачали очок.

Олександр Хацкевич після складного матчу єврокубків посеред тижня провів ротацію. Вперше у старті вийшов Андрієвський, Че Че змінив Сидорчука, а Морозюк грав правого вінгера. Команди стартували зі своєрідної розвідки. Моменти з’явилися ближче до середини тайму. Активним був Бєсєдін, але здебільшого його дії стосувалися боротьби, а не безпосередньо гольових нагод. Голом вдалося відзначитися Кенджорі, але під час навісу поляк осідлав суперника, а тому його точний удар був скасований. Такий укол змусив прокинутися гостей і ті взялись за свою улюблену зброю: стандарти та максимально атлетичну гру. Пробивав здалеку Запорожан – повз ворота, декілька прострілів теж не мали точного завершення.

Традиційно небезпечним у киян був Вербич. Словенець непогано комбінував на підступах до штрафного майданчика із Андрієвським, але його удар був заблокований. Намагався шукати партнерів легкими закиданнями Че Че – невдало. Гарна нагода забити була у Морозюка. Микола опинився без опіки захисників на куті штрафного майданчика, але із його ударом впорався Паньків.

По перерві на полі з’явився Циганков і практично одразу створив гольову нагоду. Триходівка Циганков – Бєсєдін – Вербич завершилася прострілом останнього, на який не встиг Андрієвський. Не минуло й 10 хвилин, як знову створив гостроту 15-й номер Динамо. Циганков накинув м’яч у штрафний майданчик, де Бєсєдін його підсік головою. Лише мінімальна неточність удару врятувала Олександрію від гола.

Третій момент в другому таймі – вгадайте, хто автор…Віктор Циганков виборов м’яч на другому поверсі, обігрався із Вербичем і з лінії штрафного майданчика пробив точно в кут воріт, 1:0. Олександрія могла зрівняти рахунок вже за 2 хвилини після пропущеного м’яча. В дотик атаку завершував Банада, однак Бойко в ефектному стрибку дістав м’яч. Динамо за мінімальної переваги спробувало збити темп неквапливим контролем м’яча. Гості у час, що залишився, змогли лише двічі пробити в бік воріт Бойка і обидва рази не точно. Після фінального свистка юні вболівальники Динамо ще довго не відпускали гравців.

Динамо здобуває мінімальну перемогу і потісняє Олександрію із першого місця в УПЛ.