Вкрадене щастя. Яремчук забив за Бенфіку, але прискіпливий VAR забрав гол в українця. ВІДЕО

Усе вирішили лічені сантиметри

Матч 8-го туру чемпіонату Португалії між Бенфікою та Портімоненсе обернувся справжньою драмою для команди Романа Яремчука. На 49-й хвилині українець отримав м’яч у штрафному майданчику суперника і, не довго думаючи, з лівої сильно пробив по воротах. М’яч влучив у стійку, відлетів у голкіпера і вже від воротаря залетів у сітку воріт.

Animated GIF

Але радів Яремчук, як і гравці та фанати Бенфіки, не дуже довго, адже у момент втрутився VAR. Після перегляду відеоповтору в українського нападника зафіксували малюсінький офсайд.

Скріншот із сайту slbenfica.pt

Згодом, на 66-й хвилині, Портімоненсе забило. Бенфіка не змогла відігратися і поєдинок закінчився поразкою орлів з рахунком 0:1.