Водомети, туалетна сантехніка і погрози. Фанати екс-команди Мессі влаштували погром

Матч Кубка Аргентини між Ньюеллс Олд Бойс і Вілья Мітре завершився скандалом.

Після першого тайму клуб вихованцем якого є Ліонель Мессі поступався команді із нищого аргентинського дивізіону 0:2, що викликало у негативні емоції у фанатів господарів. Спочатку ці емоції були виражені в погрозливих скандуваннях:

Гравці, гравці, ми не будемо повторювати знову, якщо ви не виграєте в Мітре, ми вас відправимо в лікарню

У компенсований до другого тайму час фанати господарів влаштували заворушення на трибунах, чим намагалися перервати зустріч. Арбітр спочатку призупинив гру, а через 7 хвилин відправив команди до роздягалень, що автоматично означало перемогу Мітре.

В підсумку врятуватися Ньюеллс не вдалося. Команда вже екс-тренера Ектор Бідольйо поступилася 1:2, хоча можливо, що клубу зарахують технічну поразку 0:3.