Вогняне дербі АПЛ! Ліверпуль в шаленому матчі здолав МЮ

Головний матч 23-го туру АПЛ відбувся на Анфілді. Ліверпуль Юргена Клоппа приймав свого найпринциповішого суперника – Манчестер Юнайтед. Підопічні Сульшера залишаються єдиними, хто цього сезону відбирав очки у мерсисайдців в чемпіонаті.

Уле Гуннар Сульшер не випустив у стартовому складі свого найефективнішого футболіста в сезоні Маркуса Рашфорда. Нападник отримав травму спини в матчі Кубка Англії проти Вулвз і не потрапив навіть до заявки. МЮ на початку матчу спробував зіграти із Ліверпулем на рівних. Гості одразу намагались накривати суперника і залишати мінімум простору для Салаха і Мане. Але тривало це недовго. Ближче до середини тайму господарі встановили тотальний контроль над грою і підкріпили усе забитим м’ячем. Під час подачі з кутового проти високого Ван Дайка чомусь грав не надто габаритний фланговий оборонець Вільямс. Тим паче додамо сюди і те, що гравець МЮ просто поглядом супроводжував захисника Ліверпуля, який перестрибнув усіх і відправив м’я у ворота.

Невдовзі мерсисайдці забили знову. Але після перегляду VAR головний арбітр скасував гол через фол Ван Дайка проти Де Хеа. Це був не останній не зарахований м’яч Ліверпуля в таймі. Окслейд-Чемберлен віддав чудову розрізну передачу на Війналдума, який елегантно покотив м’яч повз голкіпера у дальній кут. Але проблема в тому, що в момент пасу нідерландець був у офсайді. До 40-ї хвилини Манчестер не завдав жодного удару по воротах Аліссона. Наприкінці тайму гості згадали про атаку. Спочатку не вдало пробив Марсьяль, а потім після закидання із глибини Ван-Біссака віддавав Перейрі вже на порожні ворота, але півзахисник МЮ не дотягнувся до м’яча. Все ж, кінець тайму теж був за Ліверпулем. Дива реакції показав Де Хеа, коли відбивав удар впритул від Мане.

Вже на 47-й хвилині різку контратаку розігнав Ліверпуль. Робертсон віддав простріл до штрафного майданчика, але Салах із чудової позиції пробив дуже невдало і м’яч полетів повз ворота. А ще за дві хвилини Хендерсон пробив з лінії штрафного майданчика і після незначного дотику від Де Хеа поцілив у стійку. Далі двома ударами відповів Манчестер. Фред отримав коридор у центрі, дійшов до штрафного майданчика, але в кут не поцілив. Але найкращий шанс втратив Марсьяль. Француз обігрався із Перейрою, увірвався до штрафного майданчика, однак пробив вище воріт. Манчестер захопився атаками і отримав контрвипад господарів. Війналдум ефектно відіграв Магуайра і виводив Мане на ударну позицію, але Садіо знову не зміг забити.

Ліверпулю знову вдалось заспокоїти темп гри, але через низьку реалізацію команди Клоппа МЮ все одно в будь-який момент міг перевернути гру. В заключні хвилини матчу гості повністю закрили мерсисайдців у їхньому штрафному майданчику. Але цей тиск так і не конвертувався у гольові моменти. Кутовий біля воріт Ліверпуля завершився швидким вибиванням Аліссона і забігом Салаха проти Джеймса. Швидкісне протистояння виграв єгиптянин і пробив повз Де Хеа – 2:0. Ліверпуль перемагає МЮ і продовжує свою переможну серію в АПЛ.