Вони почали визнавати помилки? Комітет арбітрів розкритикував рефері матчу Маріуполь — Шахтар

Під критику потрапив досвідчений арбітр Анатолій Абдула

Комітет арбітрів УАФ опублікував велике роз’яснення щодо двох суперечливих епізодів матчу Маріуполь — Шахтар.

Комітет арбітрів визнав помилковим призначення пенальті у ворота Маріуполя на 77-й хвилині поєдинку (зіткнення Додо і Гальчука). У роз’ясненні говориться таке:

Під час ведення єдиноборства за рівновіддалений м’яч у межах штрафного майданчика ФК Маріуполь між гравцем в атаці №2 ФК Шахтар та воротарем №1 ФК Маріуполь відбулося ігрове зіткнення та падіння обох гравців. Арбітр призначив 11-метровий удар у ворота ФК Маріуполь, вважаючи, що порушення було скоєно саме воротарем. На нашу думку, позиція арбітра була не зовсім вдалою для того, щоб добре контролювати, оцінити та прийняти відповідне рішення, що відповідало б вимогам п. 2 Правила 12 (с. 107)

Також у Комітеті арбітрів прокоментували ситуацію із непризначеним пенальті у ворота Маріуполя на 82-й хвилині (Сагуткін зіграв рукою у власному штрафному майданчику):

Під час ведення єдиноборства та намагання заблокувати м’яч, що був спрямований у напрямку воріт ФК Маріуполь, захисник №44 ФК Маріуполь, стрибаючи/падаючи назустріч м’ячу, припустився контакту м’яча та руки в межах власного штрафного майданчика, перервавши його подальший політ до цілі. Можливо, через брак концентрації уваги та неочікувані дії з боку захисника арбітр продовжив гру, що не зовсім відповідало вимогам п. 1 Правила 12 (с. 104)

Скріншот УАФ

Нагадаємо, у матчі Маріуполь — Шахтар сенсації не сталося. Гірники перемогли азовців з рахунком 3:0.

Читайте також: Динамо — молода команда? Рейтинг клубів УПЛ, який вас здивує

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також