Вони це зробили! Хорватія у фіналі Чемпіонату світу

Хорватія у фіналі Чемпіонату світу! Англія їде додому. Маріо Манджукич приніс перемогу команді в екстратаймі – 2:1.

Фото Getty Images

Втомлена Хорватія проти молодої Англії. Банда Гарета Саутгейта проводить цей турнір на суцільному позитиві. То хлопаки плавають у басейні на єдинорогах, то бігають з гумовими курками на тренуванні. І це працювало до зустрічі з Модричем і Ко.

Хорвати обходяться без таких ноу-хау. Збірна проводить мегауспішний турнір, утім, не без скандалів. Спочатку Златко Далич відправив додому Ніколу Калинича, коли той вімовився вийти на заміну. А після чвертьфіналу з Росією вибухнув скандал довкола такого симпатичного для українців відео Домагоя Віди та Огнена Вукоєвича. За Слава Україні захисник отримав попередження від ФІФА. А Вуко взагалі усунули від команди. Але він підтримував свою команду з трибуни.

Люди у Хорватії зараз думають тільки про Англію©️🔥Вукоєвича звільнили, щоб зам'яти справу з відео 🤔Чи вплине ситуація з Огненом на збірну❓

Опубліковано FootballHub Вівторок, 10 липня 2018 р.

Віда вийшов у стартовому складі. Домагою дісталося від уболівальників. Трибуни свистіли, коли м’яч опинявся у захисника. Така ціна слів Слава Україні…

Англія відрила рахунок вже на 5-й хвилині матчу. Деле Аллі заробив штрафний. І Кіран Тріпп’є все виконав просто ідеально. Захисник забив у верхній кут воріт Субашича прямим ударом зі штрафного!

Стандарти – просто вбивча зброя збірної Англії. Це вже 9-й м’яч англійців, забитий на цьому турнірі після стандартів.

Перший тайм так і закінчився з рахунком 1:0 на користь Трьох Левів. Хоча Англія могла збільшити свою перевагу після моменту Гаррі Кейна. І як він там примудрився не забити?

У Хорватії був момент в Анте Ребича, але Пікфорд зміг приборкати м’яч.

Справжнє пекло розгорілося у другому таймі. Перерва пішла хорватам на користь. Іван Перішич на 68-й хвилині ногою заштовхнув м’яч у ворота Пікфорда, випередивши Вокера та Тріпп’є.

Хорватія продовжила тиснути на ворота Англії. Окрилений Перішич міг вивести свою команду вперед, але Англію виручила стійка. А потім Пікфорд врятував після добивання Ребича.

На 82-й хвилині Маріо Манджукич бив у ближній кут, але влучив у воротаря збірної Англії. А потім настав екстратайм.

Єдиний представник УПЛ на цій стадії – захисник київського Динамо Йосип Піварич. Футболіст вийшов на заміну замість екс-футболіста Дніпра Стрінича в першому овертаймі. Це вимушена акція через проблеми з ногою в Івана.

Наприкінці першого овертайму Пікфорд коліном (!) відбив м’яч після удару Маріо Манджукича.

А на 109-й хвилині сталося ЦЕ! Маріо Манджукич вивів Хорватію вперед! Форвард пробив точно у кут після скидки Перішича. Хорвати так святкували, що збили фотографів з ніг. І де в них стільки сил взялося? Мають по два серця не інакше.

Англія нічого не змогла вдіяти і залишає турнір. Хорватія зіграє у фіналі Чемпіонату світу проти Франції!