Воротар-катастрофа! Півфіналіст Ліги чемпіонів шокував усіх курйозним автоголом. ВІДЕО

У матчі за третє місце на Кубку африканських націй голкіпер Камеруну Андре Онана показав себе не з найкращого боку. На 43-й хвилині поєдинку з Буркіна-Фасо воротар намагався перервати навіс із правого флангу. Але настільки незграбно перехопив м'яч, що спрямував його у власні ворота.

Арбітр намагався виправити помилку голкіпера Аякса, показавши, що під час подачі м'яч пересік лицьову лінію. Після перегляду відеоповтору з'ясувалося, що м'яч межі поля не залишав.

Незважаючи на курйозний автогол голкіпера, Камерун таки переміг у цьому матчі з рахунком 4:3.

Андре Онана виступає за Аякс з 2015-го року. З амстердамським клубом він доходив до півфіналу Ліги чемпіонів. В липні Онана має стати гравцем Інтера.