Ворскла – Чорноморець. Автогол ціною в 3 очки

Автор Вільям Шекспір

У Полтаві єврокубковий боєць Ворскла зустрічалася із сенсацією останнього туру Чорноморцем

Напружена п’ятниця для полтавської Ворскли. Після обіду команда Сачка дізналася всіх суперників у груповому раунді Ліги Європи. Новина, що доведеться грати проти лондонського Арсенала, мабуть, сильно надихнула полтавців, які з великим ентузіазмом вийшли на матч проти сенсації 6 туру УПЛ Чорноморця. Одесити відібрали очки у лідера чемпіонату – Динамо, але в першому таймі матчу 7-го туру створити хоч якийсь супротив господарям стадіону Ворскла їм не вдалося.

Моменти виникали у Ребенка, Коломойця і Кулача, але Літовченко, коли міг рятував, а коли не міг – пробачали суперники. Найгостиннішим до одеських гостей у першому таймі був Кулач. Форвард, який забив неймовірним ударом через себе в матчі проти Маріуполя (який, мабуть, стане найкращим голом сезону) сам заробив і сам не забив пенальті.

Кулач не забиває пенальті Чорноморцю

Пенальті – занадто просто для Кулача😉Лідер Ворскли не влучив у ворота Чорноморця з 11 метрів🤷‍♂

Опубліковано FootballHub П'ятниця, 31 серпня 2018 р.

Ворскла відкрила рахунок у матчі на 49-й хвилині зустрічі. Кобахідзе вивів Коломойця віч-на-віч з Літовченком, голкіпер удар нападника потягнув, але першим на добиванні був Кулач, який ударом головою вивів Ворсклу вперед.

Здавалося, що хлопці Сачка не зупиняться, але Чорноморець грає за СТАНДАРТним планом. У одеситів завжди є козир в рукаві у вигляді кутового чи штрафного. Цього разу на авансцену вийшов Чорній.  Півзахисник довго готувався до штрафного, а потім виконав удар – прямісінько в дев’ятку воріт Ворскли. Шуст не зрушив з місця – без шансів для голкіпера.

Мав Карека виривати перемогу для Ворскли, але удар бразильця з 13 метрів пройшов повз ворота. Зате влучним був захисник Чорноморця Рижук, який замкнув простріл гравця Ворскли Габелка у свої ворота – автогол на 87 хвилині.

Голи матчу Ворскла – Чорноморець

Класний гол, суперштрафний і прикрий автогол⚡Все найкраще із другого тайму матчу Ворскла – Чорноморець💣💥

Часу відігратися у команди Ангела Червенкова було занадто мало. 2:1 перемога Ворскли у Полтаві.