Ворскла на колінах. Зоря вириває перемогу в Полтаві. ВІДЕО

Луганська Зоря, яка з двох поразок розпочала цей сезон УПЛ, завітала в гості до кризової Ворскли.

Підопічні Лалатовича вже на 4 хвилині вказали господарям поля на їхні проблеми в захисті. Волошин скинув на Герреро втік від Чеснакова і потужно пробив у ближній кут воріт Ісенка – 0:1!

Ще до середини першого тайму панамець міг оформити хет-трик, але примудрився змарнувати свої супернагоди. Двічі легіонера віч-на-віч із Ісенком виводив Антюх, проте в першому випадку Герреро пробив вище воріт Ворскли, а в другому в останній момент удару атакувального гравця завадив Пердута.

Міг показати приклад своєму партнеру по команді Антюх. Ексгравець Динамо після передачі від Герреро класно пробивав по воротах полтавців – стійка врятувала команду Скрипника.

Господарі прокинулися після перерви. Команда Скрипника стала уважніше грати в захисті і більш наполегливо в атаці

Ця наполегливість принесла результат на 66 хвилині. Бацула класним пасом знайшов у штрафному майданчику луганців Феліпе, який одним дотиком м'яч прийняв, а іншим відправив у дальній верхній кут воріт Турбаєвського – 1:1!

Покарані за марнотратство гості не хотіли втрачати перемогу в матчі, який, крім реалізації, давався відносно легко.

Команда Лалатовича знайшла свій шанс на 78 хвилині. Мишньов подав зі штрафного на Джордана, який у боротьбі з Сантаною зумів пробити у дальній кут воріт Ісенка – 1:2!

Зоря втримала необхідний результат і здобула свою першу перемогу в сезоні.