Ворскла не змогла дотиснути Дніпро-1

Четвертий тур Української Прем’єр-Ліги відкривали у Полтаві Ворскла та Дніпро-1.

Перший тайм видався небагатим на гольові моменти. Невелика ігрова перевага була за господарями. Особливо активним був Коломоєць. Саме він організував дуже небезпечний момент для Петровича. Юрій закинув на серба, а той класно пробив з льоту, але м’яч влучив у поперечку.

У Дніпра-1 теж був стовідсотковий момент. Кравченко подав зі штрафного на Логінова, а захисник дніпрян непогано пробив головою. Ткаченко впорався з ударом.

Другий тайм подарував забиті м’ячі.

Спочатку, на 50-й хвилині Шаповал скористався помилкою Пердути на фланзі, подав на Чичикова, а нападник дніпрян головою переправив м’яч у ворота — 0:1.

Ворскла дуже швидко відігралася. На 55-й хвилині Пердута дещо виправився за свою помилку. Захисник ворсклян класно подав з правого флангу, Гуйє не зміг перехопити передачу, а Коломоєць тільки цього й чекав, розстрілявши Кліщука з близької відстані — 1:1.

Після забитого м’яча Ворскла намагалася дотиснути дніпрян. Цікаво відкривався у вільні зони Коломоєць, непогано вийшов на заміну Ребенок, намагаючись загострювати гру. Дуже хороший момент мав Мартиненко наприкінці зустрічі. Ребенок подав з кутового, а центральний захисник Ворскли високо вистрибнув і сильно пробив по воротах. Дніпро-1 врятувала поперечка.

Гості були змушені догравати останні 5 хвилин вдесятьох. Кравченко отримав пряму червону картку чи то за емоції, чи то за розмови з арбітром. Декілька повторів так не дали чіткої відповіді.

На останній хвилині Папа Гуйє відверто врятував дніпрян від пропущеного м’яча. Захисник вибив м’яч з-під ноги Коломойця, який вже готовий був замкнути простріл у воротарському майданчику.

Ворскла так і не змогла дотиснути Дніпро-1. Бойова нічия двох непоступливих команд.