Ворскла – Зоря. Перемога зі СКРИПом

Новий сезон УПЛ стартував у Полтаві, де місцева Ворскла приймала луганську Зорю.

Віктор Скрипник, після вдалого виїзду в Чорногорію до Будучності, вніс певні корективи до стартового складу команди. Тренер Зорі залишив на лавці запасних Чеберка, випустивши Абу Ханну. Повернувся до основи Богдан Лєднєв (змінив Юрченка), який навіть не літав на матч Ліги Європи:

View this post on Instagram

⬛️⬜️ Наш стартовый состав:

A post shared by Футбольный Клуб Заря Луганск (@zoryaluhansk) on Jul 28, 2019 at 3:51am PDT

Орендований в Динамо півзахисник свій вихід в основі відсвяткував уже на 4 хвилині зустрічі. Михайличенко перехопив м’яч у центрі поля, віддав пас на Кочергіна, який своєю передачею знайшов Лєднєва у штрафному майданчику. Богдан м’яч прийняв і другим дотиком потужно пробив по воротах Ткаченка. Голкіпер Ворскли не встиг скластися, пропустивши м’яч під собою – 0:1.

Після гола команди забули про центр поля. Більше користі з цього отримали господарі, які почали створювати небезпечні моменти біля воріт Шевченка.

Голкіпер Зорі до перерви мінімум 3 рази врятував свою команду. Небезпечні удари від Петровича і Коломойця воротар луганців нейтралізував. Хоча найефектнішим був сейв Щевченка після удару зі штрафного.

Фото ФК Зоря Луганськ

У другій половині команди продовжили грати з великою інтенсивністю (без центра поля).

Ворскла, зусиллями Васіна і Артура, рахунок зрівняла, але у момент удару українця легіонер ворсклян Артур перебував у офсайді – арбітр зустрічі Дмитро Кутаков взяття воріт не зафіксував.

На 71 хвилині кутовий Ворскли ледь не закінчився голом. Високий навіс із кута поля  завершував Артем Габелок – м’яч після його удару головою пройшов поруч зі стійкою воріт Зорі.

Все, що було до нагоди Коломойця на 76 хвилині – дрібниці! Нападник полтавців вийшов віч-на-віч із Шевченком, мав багато часу і відкриту частину площини воріт: удар був таким же успішним, як і спроба Габелка – поруч зі стійкою.

Останню нагоду зрівняти рахунок у матчі втратив Кане. Малієць протягнув м’яч флангом, обігрався з Артуром і з лінії воротарського… Не пробив! Кане почав обробляти передачу партнера, замість того, щоби пробити в дотик – момент втрачено, а Артур схопився за голову з розпачу.

Безідейні спроби Ворскли навісами досягти результату завершилися нічим.

0:1 – Зоря стомилася, але грамотна гра в обороні допомогла залишитися команді Скрипника на переможній хвилі!