Вперше з серпня! Руслан Малиновський зробив гол за Аталанту. ВІДЕО

Руслан Малиновський потрапив до стартового складу Аталанти на матч 14 туру Серії А з Лечче. Востаннє український хавбек виходив в основі майже два місяці тому, 11 вересня у нічийному поєдинку з Кремонезе.

Вже на 5-тій хвилині зустрічі Малиновський вивів Сапату сам на сам, але колумбієць ще не в оптимальній кондиції після травми, тож зашпортався і цей момент змарнував. Трохи пізніше українець видав чудовий пас на Пашалича, та хорвата в останню мить обікрали у штрафному майданчику Лечче.

А потім сталося нечуване. Господарі з підвалин турнірної таблиці Серії А розірвали оборону Аталанти і за дві хвилини забили двічі. Спершу голом головою після кутового відзначився центральний захисник Баскіротто, а за мить обрізкою оборони гостей холоднокровно скористався форвард Ді Франческо - 2:0.

До перерви бергамаски змогли відіграти один м'яч - філігранним асистом по центру українець вивів на ударну позицію Сапату, який цього разу не схибив - 2:1.

У другому таймі Малиновський був близький до другого асисту, але удар Околі після його навісу від кутового прапорця Фальконе засейвив. На 74-ій хвилині українець взяв гру на себе і завдав удару здалеку - м'яч просвистів у сантиметрах від стійки. На 80-тій хвилині Руслан поступився місцем на полі Гейлунду, а гра так і завершилася поразкою фаворита 1:2.

До слова, Малиновський вже цієї зими може перебратися на Туманний Альбіон.