Впевнена перемога! Потужна гра Дніпра-1 не залишає шансів Інгульцю. ВІДЕО

У 14-му турі чемпіонату України Дніпро-1 на Дніпро-Арені приймав Інгулець.

Обидві команди були налаштовані лише на перемогу в цій зустрічі. Дніпряни перед цим поєдинком йшли на останньому місці в УПЛ, маючи 8 пунктів. У Інгульця ж було на 3 пункти більше і вони займали 11-ту сходинку.

Перший тайм

Господарі поля повели у рахунку вже на 11-й хвилині матчу. Голкіпер гостей Кринський помилився на виході при подачі з кутового, Дуглас виграв повітря у трьох гравців Інгульця в штрафному майданчику і ударом головою перевів м’яч у сітку воріт – 1:0.

Майже одразу підопічні Ігоря Йовічевича могли подвоювати перевагу. Довбик отримав м’яч на правому фланзі після довгої діагоналі з власної половини поля, увійшов до штрафного майданчика і завдав удару в дальній кут воріт Кринського. Проте гравцю Дніпра-1 забракло декількох сантиметрів, щоби забити.

Гості на всі атаки господарів відповіли моментом Січінави. Нападник Інгульця, після довгого закидання від партнера по команді, виборов м’яч у штрафному майданчику Дніпра-1 і пробив з гострого кута – Юрчук парирував цей удар.

На 42-й хвилині дніпряни отримали право на небезпечний штрафний поблизу воріт Інгульця. Довбик сильно пробив, влучив у гравця з Петрово Кучеренка, від якого м’яч залетів у сітку воріт – 2:0.

Вже на останній хвилині першого тайму Дуглас міг робити дубль. Після подачі з кутового захисник Дніпра-1 виграв позицію у штрафному майданчику і завдав удару головою – м’яч влучив у поперечку і вилетів у поле.

Другий тайм

По перерві гравці Дніпра-1 не збавили темп і мали чудовий момент, щоби забити втретє. Господарі розігнали швидку контратаку, яка закінчилася спробою Тейлора перекинути Кринського – голкіпер Інгульця з другої спроби забрав м’яч до рук.

Згодом небезпечно з-за меж штрафного майданчика пробивав з правої Дубінчак, м’яч після його удару летів під поперечку, але Кринський у ефектному стрибку врятував свою команду.

На останніх хвилинах другого тайму Інгулець ледь не відквитав один гол. Кучеренко виграв другий поверх після подачі з кутового і пробив головою. Логінов намагався відбити м’яч, але тільки зрізав його у власні ворота і лише чудова гра Юрчука врятувала дніпрян.

Останні хвилини зустрічі Інгулець догравав у меншості. Плохотнюк отримав другу жовту за фол над Дугласом і пішов відпочивати.

Таким чином, Дніпро-1 здобуває свою першу перемогу в офіційних матчах у цьому році. Команда Ігоря Йовічевича після цього тріумфу підіймається на 11-ту сходинку в чемпіонаті України.