Впевнена перемога! Динамо з голами Тимчика і Кабаєва долає Рух. ВІДЕО

Динамо у 15-турі чемпіонату України на стадіоні імені Валерія Лобановського приймало Рух.

Уже на 6-й хвилині господарі вийшли вперед. Не обійшлося без помилки від голкіпера львів’ян. Герета віддав невдалу передачу і м’яч поблизу штрафного майданчика перехопив Тимчик. Захисник Динамо другим дотиком сильно пробив у ближній кут і воротар Руха не зумів парирувати цей постріл – 1:0.

На 12-й хвилині гості мали супернагоду, щоби зрівняти рахунок. Слюбик отримав передачу у воротарському майданчику Динамо, але він не зумів її обробити і Бущан забрав м’яч до рук.

Згодом гравці Руха знову створили гольовий момент. Після подачі з кутового з близької відстані головою пробивав Дідик, проте захисник львів’ян не зміг вдало підлаштуватися під м’яч і з вигідної позиції пробив повз ворота.

А ось Динамо на 43-й хвилині подвоїло перевагу. Кияни запресингували суперника, Кабаєв обікрав Підгурського, увійшов до штрафного майданчика, хитнув захисника і з лівої пробив у дальній кут – 2:0. Відзначимо, що для Кабаєва це перший гол за Динамо в офіційному матчі з моменту переходу влітку 2022-го року.

У другому таймі Динамо продовжувало тиснути на ворота Руха. Саме кияни гостріше діяли попереду, але забити їм не вдавалося. На 83-й хвилині був близький до гола Ванат. Нападник Динамо з гострого кута намагався закрутити під стійку, але м’яч пройшов повз ворота. Ще за декілька хвилин Герета парирував удар Ваната з меж штрафної зони.

Рух, у свою чергу, не зумів відквитати бодай один м'яч і матч завершився перемогою Динамо з рахунком 2:0. Після цього тріумфу Динамо набирає 22 очки і виходить на 6-ту сходинку в чемпіонаті України.