Вразив сміливістю та швидкістю! В Англії оцінили гру Віталія Миколенка

Гравець збірної України провів якісний матч в АПЛ. Віталій Миколенко зіграв усі 90 хвилин поєдинку з Бернлі. Українець заробив пенальті для Евертона і отримав схвальні відгуки від преси.

Миколенко ЕвертонPhoto by Getty Images

Можливо, на початку матчу у нього виникали деякі труднощі, але вони переросли у боротьбу протягом усього матчу. Його оборонний внесок у другому таймі був особливо потужним, а його атакувальні набіги були відзначені гарною роботою. Він заробив для своєї команди пенальті, який був реалізований і вивів Евертон уперед, - відзначають у виданні Liverpool Echo.

Евертон поступився одному із головних конкурентів за виживання 2:3. В команди Френка Лампарда 25 очок і 17-те місце, а Бернлі, який йде 18-м, має 24 бали.