Драма на останніх хвилинах! Шахтар дав бій Марселю в Лізі Європи. ВІДЕО

Донецький Шахтар розпочав свою боротьбу в плей-оф Ліги Європи. Гірники у Гамбурзі приймали Олімпік Марсель.

У стартовому складі української команди вийшов Тарас Степаненко, хоча були побоювання, що він не зможе зіграти через пошкодження

Гравці Шахтаря створили момент вже на 3-й хвилині зустрічі. Гірники запресингували суперника і перехопили м'яч поблизу штрафного майданчика французів і Зубков у дотик пробив під поперечку – голкіпер перевів на кутовий.

На 27-й хвилині матчу стався дуже суперечливий епізод з незарахованим голом Шахтаря. Гірники провели чудову атаку, Зубков віддав розрізну передачу на Сікана і одразу після цього вінгера донеччан збив суперник, тому арбітр свиснув і призначив штрафний. Утім, Сікан дограв момент, відпасував на Егіналдо, який відправив м'яч у сітку воріт. Та гол не був зарахований, адже за мить до цього пролунав свисток головного судді, який сигналізував про фол гравця Марселя.

Утім, це не єдиний суперечливий епізод за участі головного арбітра Еріка Ламбрехтса. Наприкінці першого тайму рефері проігнорував очевидний фол Балерді проти Сікана поблизу штрафного майданчика Марселя. Захисник руками тримав нападника Шахтаря, але від арбітра нуль реакції.

По перерві гостріше попереду діяли саме футболісти французької команди. На 58-й хвилині Енріке з близької відстані примудрився не влучити головою у площину воріт – м'яч пролетів у лічених сантиметрах поруч зі стійкою.

А на 64-й хвилині марсельці досягли свого. Обамеянг замкнув навіс Клосса з правого флангу, спокійно відправивши м'яч у порожній кут воріт – 0:1.

На 68-й хвилині підопічні Пушича зрівняли рахунок. Конопля виграв підбирання поблизу воріт Марселя і головою скинув до штрафного майданчика, Клосс не влучив по м'ячу і той відлетів до Матвієнка, який у дотик пробив точно у кут – 1:1.

На 90-й хвилині Марсель зумів забити знову. Обамеянг продерся по правому флангу повз двох гравців Шахтаря і скинув на одинадцять метрів під удар Ндіає, який у протихід прошив Різника – 1:2.

Гравці Шахтаря не опустили голови і відігралися у компенсований час! Зубков навісив до штрафного майданчика, Егіналду виграв повітря і головою пробив у кут воріт – 2:2.

Тож, 2:2 і тепер доля путівки до 1/8 фіналу Ліги Європи вирішиться за тиждень у Франції на Велодромі.