Все вирішив Довбик. Динамо дало бій Ромі в Лізі Європи. ВІДЕО

Динамівці видали непоганий матч у Римі.

24 жовтня Динамо у гостях зійшлося з італійською Ромою. До слова, перші дві гри у Лізі Європи українці програли.

ДинамоGetty Image

Олександр Шовковський дуже здивував вибором стартового складу, випустивши з перших хвилин більшою мірою резервістів. Господарі захопили ініціативу і більше володіли м’ячем та до небезпечних моментів справа доходила вкрай рідко.

Вперше потурбувати Нещерета вдалося на 20-й хвилині, коли після подачі кутового Ндіка не зміг завдати прицільного удару. А через кілька хвилин Михавко привіз пенальті у ворота киян та справедливо був покараний жовтою карткою. Виконувати вирок взявся Довбик і впевнено розвів м’яч і голкіпера по різним кутам — 1:0.

Пропустивши Динамо заграло сміливіше. Непогані нагоди втратили Тимчик і Герреро, а Волошин навіть забив, щоправда, з положення поза грою.

На початку другого тайму арбітр відверто пробачив Рубчинського. Валентин грубо зіграв у підкаті проти Залевського і міг отримати другу жовту картку. В середині другого тайму обидва тренери освіжили гру основними виконавцями. Італійців підсилили Дібала та Пеллегріні, а в “біло-синіх” на полі з’явились Бражко, Шапаренко, Кабаєв і Ванат.

Рома догравала у прагматичному італійському стилі, але мала ще кілька нагод забити. Кияни відповідали своїми моментами, але з ударом Ваната справився голкіпер господарів Свілар.

У підсумку Динамо програло третю єврокубкову гру поспіль. Після третього туру кияни будуть серед головних невдах у турнірній таблиці.