Всі гроші пішли на Павелка і адвокатів? УАФ не буде платити за ВАР для клубів УПЛ

УАФ затвердила Положення про порядок застосування ВАР у сезоні 2023/24, повідомляє офіційний сайт УАФ.

Для проведення матчу із застосуванням ВАР клуби УПЛ та ПФЛ повинні надіслати відповідну заявку не пізніше, ніж за 9 днів до дня проведення зустрічі.

Якщо від клубів УПЛ не було отримано достатньої кількості заявок, відповідна комісія УАФ самостійно приймає рішення про призначення ВАР на матчі УПЛ, щодо яких не були отримані заявки від клубів.

За таких обставин клуби зобов’язані здійснити всі необхідні платежі за застосування ВАР та за арбітраж відеотехнічних осіб матчу. 

Положення про порядок застосування ВАР у сезоні 2023/24скріншот

Раніше УАФ сама платила за ВАР на матчах, які обирала УПЛ. Клуби платили лише у випадку, якщо замовляли систему додатково на свої матчі.

Якщо було отримано таку кількість заявок, що перевищує кількість систем (фургонів) ВАР та їхні можливості покрити матчі в конкретному турі УПЛ, дана комісія самостійно приймає рішення про призначення ВАР на такі матчі УПЛ. За таких обставин клуби теж зобов’язані здійснити всі необхідні платежі за застосування ВАР та за арбітраж відеотехнічних осіб матчу.

Якщо кількість заявок від клубів УПЛ та ПФЛ перевищує можливості застосування систем (фургонів) ВАР, то комісія віддає пріоритет матчам УПЛ.

Ця комісія має право коштом УАФ самостійно ухвалити рішення та призначити ВАР на окремі матчі Кубка України/ПФЛ, які вважатиме за потрібне.

Можливо, що паски в УАФ затягнули, щоби залишалися кошти на космічні зарплати собі та адвокатам, які "захищають" Павелка та Запісоцького в судах.

Читайте також: Солідний трансфер! Новачок УПЛ ОФІЦІЙНО підписав ексгравця збірної України

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також