Втрачена перемога Олександрії. Здобута нічия Десни

Олександрія та Десна відкривали другий ігровий день 14-го туру УПЛ.

Наздогнати Динамо – скоріше за все, з такими думками виходили на матч олександрійці. Динамо програло Шахтарю, а це означало, що у разі перемоги над Десною підопічні Володимира Шарана вирівнялися б за очками з киянами. Чудова мотивація, правда ж?

Десна вийшла на матч проти Олександрії не в оптимальному складі. Олександр Рябоконь залишив у запасі Безбородька та Хльобаса, які давали гостроти в атаці у зустрічах із Зорею та Маріуполем.

Запорожан задав темп грі вже на дев’ятій хвилині зустрічі: пробив з дальньої відстані по воротах Паста. Голкіпер нервово перевів м’яч на кутовий.

Олександрійці захопили ініціативу та намагалися проводити позиційні атаки. Утім, для такої гри господарям бракувало швидкості та останнього паса. Чернігівці, схоже, погодилися на роль другого номера у цьому поєдинку. Гості шукали свої моменти на контратаках і деколи їм це вдавалося. Небезпека надходила з флангів: Картушов та Волков демонстрували хорошу швидкість і техніку.

Найкращий момент у першому таймі мав Микицей. Захисник Олександрії відклеївся від опонента під час подачі з кутового, але пробив головою вище.

Нулі у першому таймі – цілком закономірний результат.

Після перерви Олександр Рябоконь вирішив додати швидкості і креативу в напад. Це завдання мав вирішити Хльобас, який замінив Філіппова.

З перших хвилин другого тайму швидше зарухалися і господарі. Гравці Десни не встигали накривати олександрійців. На 52-й хвилині Гітченко привіз пенальті, зігравши рукою у власному штрафному майданчику. Штатний пенальтист Запорожан впевнено реалізував нагоду.

Метрів з одинадцяти, але з гри міг подвоювати перевагу Ковалець, але йому ще треба повчитися у свого капітана забивати з такої відстані.

Екстренно рятувати гру у Десни вийшли Безбородько та Старенький. Чернігівці почали активніше атакувати. Олександрія ж грала на утримання рахунку. І… не втримала.

Гітченко на 88-й хвилині виправився за привезений пенальті. Фаворов добре скинув п’ятою після прострілу зі штрафного, а Гітченко був спритнішим за оборонців Олександрії та пробив у кут воріт Паньківа.

За мить героєм зустрічі у господарів міг стати Довгий, але з його хорошим ударом головою впорався Паст.

3 очка на домашній Ніці були дуже близько, але на шляху до рівноваги з Динамо стала чернігівська Десна… 1:1.