Вважаю, що я не тренер і знаходжуся тут дарма© Петраков дивно відповів на образи журналістів

Справедливе зауваження

Наставник збірної України Олександр Петраков в ексклюзивному інтерв'ю ПРОФУТБОЛ Digital, прокоментував образи журналістів. Не обійшлося без іронії:

– Здається, це Ви говорили, що Шевченко залишив збірну України у вісімці найкращих. Після виходу до плей-оф чи зберігся цей рівень? Яка Ваша думка?

– Я не можу про це судити. Про це мають судити журналісти. Ось і все. Але так, як одні журналісти судили про мене останні місяці, то я вважаю, що я взагалі не тренер і знаходжуся тут дарма в національній команді. Ви ж самі знаєте, які були відгуки. А якщо люди постійно беруть і ображають мене, то вони навіть не розуміють, що ображають цим і національну збірну. Я головний тренер. У нас одна родина. Якщо якогось футболіста ображатимуть, то я за нього заступлюся. Теж саме мені хлопці говорили. Є такі журналісти, які просто мене ображають і цим ображають національну збірну. Я головний тренер збірної України. Коли це все говориться, то треба все ж трішки думати, що кажете. Ви цим ображаєте національну збірну.

– Звідки Ви берете думки журналістів?

– Я дивився ці програми, багато читав про це все, а потім припинив. Ви знаєте, хто мені це підказав? Навіть прості люди. Відверто кажу, на вулиці мене зупиняли і казали, що нормально до мене ставляться і просили, щоби я не читав інтернет. Я перестав читати інтернет і почуваюся чудово. Читаю книги.

Читайте також: Перейматиме досвід найкращих. Петраков вчитиметься у ТОП-тренерів

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також